O nas

DataWalk SA (dawniej PILab) to polski high-tech notowany na NewConnect, działający na rynku analiz danych, który wg The Economist już w tej chwili jest wart więcej niż rynek ropy naftowej i rośnie w tempie dwucyfrowym.

Spółka na bazie unikatowej technologii, potwierdzonej europejskim i amerykańskim patentem, rozwija platformę analityczną DataWalk pozwalającą łączyć duże wolumeny danych w rozproszonych zbiorach.

Łatwa implementacja platformy DataWalk liczona w dniach (przewaga technologiczna), eliminuje dotychczasową nieefektywność wdrożeń w sektorze dużych przedsiębiorstw oraz umożliwia budowanie zaawansowanych środowisk analitycznych o rząd wielkości szybciej i wielokrotnie taniej.

Platforma DataWalk znajduje zastosowanie w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym m.in. do wykrywania wyłudzeń, przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy czy analizowania i monitorowania procesów biznesowych.

Spółka operuje w modelu vendora, dostarcza licencje na własny produkt w sektorze enterprise IT, wprowadzając metodyki zwinne do bardzo skomplikowanych i zaawansowanych środowisk analitycznych.

DataWalk SA posiada w 100 proc. zależną spółkę w Stanach Zjednoczonych działającą pod nazwą DataWalk Inc.

Zapisz się na newsletter

Przesyłając swoje dane osobowe, zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości elektronicznych od DataWalk SA. Możesz zrezygnować z otrzymywania dalszych informacji w dowolnym momencie.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

X