Władze Spółki

Zarząd

Paweł Wieczyński - Prezes Zarządu

Odpowiedzialny za działalność operacyjną Spółki oraz Pion Komercjalizacji. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, specjalizacje: Logistyka oraz Zarządzanie Jakością. Doktor nauk ekonomicznych, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Inwestor i przedsiębiorca zaangażowany w przeszłości w działalność firm z branży lotnictwa, technologii IT i finansów.

Krystian Piećko -  Członek Zarządu

Odpowiedzialny za działalność Pionu B+R oraz wizję rozwoju technologicznego Spółki. Wyróżniony przez MIT Technology Review prestiżowym tytułem „Innovator under 35”. Twórca technologii zasilającej platformę analityczną DataWalk. Trendsetter, posiada unikalne kompetencje w obszarze zarządzania danymi. Prelegent na licznych konferencjach w Polsce i USA.

Sergiusz Borysławski - Członek Zarządu

Odpowiedzialny za działalność administracyjną oraz Pion Komercjalizacji. Doświadczenie zawodowe zdobywał będąc przedsiębiorcą oraz inwestorem, pełniąc obowiązki członka organów nadzorczych organizacji i przedsiębiorstw. Aktywny anioł biznesu, rozwija innowacyjne projekty z dużym potencjałem wzrostu w modelu znanym z Doliny Krzemowej.

Rada Nadzorcza

Grzegorz Dymek - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki Śląskiej z branżą̨ informatyczną i telekomunikacyjną związany od początku kariery zawodowej, między innymi jako dyrektor Centrum Komputerowego Politechniki Śląskiej. Obecnie związany z firmą Anshar Studios S.A.

Wojciech Dyszy - Członek Rady Nadzorczej

Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalista z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego.

Filip Paszke - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku: Zarządzanie i Marketing oraz Advanced Management Program w IESE Business School. W okresie 1999-2012 związany z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym a następnie Domem Maklerskim BZ WBK, gdzie współtworzył zespół sprzedaży instytucjonalnej. Od 2009 roku pełnił funkcję członka zarządu Domu Maklerskiego BZ WBK odpowiedzialnego za sprzedaż instytucjonalną, analizy oraz transakcje na rynku kapitałowym. Od stycznia 2013 r. w Societe Generale Corporate & Investment Banking na stanowisku dyrektora ds. rynków kapitałowych akcji, gdzie był odpowiedzialny za rozwój działalności na tych rynkach, a także za relacje z klientami w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. W latach 2014 - 2019 Dyrektor Domu Maklerskiego PKO Banku Polskiego nadzorujący działalność Grupy PKO BP na rynkach kapitałowych obejmującą usługi dla inwestorów instytucjonalnych oraz detalicznych, analizy, doradztwo transakcyjne dla przedsiębiorstw (ECM, M&A) oraz działalność na rachunek własny Domu Maklerskiego. Od 2018 do 2019 pełnił również rolę Dyrektora Centrum Bankowości Prywatnej PKO BP. Od 2017 roku niezależny członek Rady Giełdy.

Roman Pudełko - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami działającymi głównie w branży informatycznej oraz telekomunikacyjnej. Kierował działami sprzedaży w dużych przedsiębiorstwach polskich i zagranicznych. Założyciel oraz wspólnik wielu przedsięwzięć biznesowych działających w branży innowacyjnych technologii.

Rafał Wasilewski - Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2001 roku rozpoczął własną działalność gospodarczą związaną z rynkiem wierzytelności. W latach 2004-2017 Prezes Zarządu MW Trade S.A. aktualnie członek Rady Nadzorczej MW Trade S.A. Od 2018 r. Wiceprezes Zarządu Efimea S.A.

Zapisz się na newsletter

Przesyłając swoje dane osobowe, zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości elektronicznych od DataWalk SA. Możesz zrezygnować z otrzymywania dalszych informacji w dowolnym momencie.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności

X